Küsimus:
Kuidas ma talvel kogu maja ventilaatorit isoleerida?
M. Dudley
2011-10-12 04:17:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tahaksin talvel oma kogu maja fänni isoleerida. Olen näinud isoleerkatteid, mida saate kinnitada magnetribade või takjapaelaga, kuid välimus ei meeldi mulle ja ma ei usalda, kui hästi takjakinnitus töötaks (meie ventilaator on alumiinium).

Olen uudishimulik, kas on muid võimalusi terve maja ventilaatori talveks isoleerimiseks.

Mul oli mõte teha vahtplastist sisekülg ja see ülevalt alla lasta. Kujutan ette, kuidas puitkarkassi pihustatakse mõnda laienevat vahtu. Raam toetub raami kohale ventilaatori ava ümber. Ma saaksin selle isegi mõne hingega paigaldada, nii et seda on lihtne avada ja sulgeda. Pole kindel, kui teostatav see on.

redigeeri : kontrollisite pööningut ja nägin, et ventilaatori mootor ulatub päris kõrgele. Isolatsioon oleks vaja kinnitada ventilaatori ava põhja. Välimus nagu kate võib olla minu ainus võimalus.

Kolm vastused:
#1
+5
BMitch
2011-10-12 04:28:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jätke paisuv vaht vahele ja ostke kohalikust HI poest eelnevalt valmistatud vahtpaneele. Kihtige need suurema isolatsiooni saamiseks ja lõigake noa või saega suurusele (ma kasutan lihtsalt kipsplaadi saega). Soovi korral võite need sulgeda ülemisse puukasti, kuid need on piisavalt jäigad, et jäävad ilma ruumi ehitamata sinna, kuhu jätate (kui te ventilaatorit sisse ei lülita).

Nägin just teie mootori kohta tehtud muudatusi. Vahtpaneelid saate telgiks ehitada. Kuid kui saate terve maja fännile mõeldud katte, võib see olla teie parim valik.

#2
+4
littleturtle
2012-11-19 23:55:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu arvates oleks parim lahendus ehitada jäigast isolatsiooniplaadist kast, millel on hingedega kaas. See võimaldab pööningule paigaldada rohkelt sisse puhutud isolatsiooni (tselluloos, klaaskiud, kivivill jne) ilma kogu maja ventilaatorisse kukkumata.

Hing võimaldab kaanel õhku lasta ventilaator töötades, mis tähendab, et kaane hooajaliseks avamiseks / sulgemiseks ei pea te pööningul roomama üle sisse puhutud isolatsiooni. Lakke kinnitatud takjakinnitus oleks selle lahenduse hea täiendus.

#3
+2
SchwartzE
2011-10-12 21:11:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lihtne lahendus on soojaveesoojendi isoleeriv tekk. Tõenäoliselt pole see nii tõhus kui vahtpaneelid, kuid see aitab. Lisaks, kui keegi lülitab kogemata ventilaatori sisse. See puhub lihtsalt ära. enter image description hereSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...