Küsimus:
Kas on hea mõte panna teine ​​katusesindlite katus olemasoleva sindelkatuse kohale?
JohnFx
2010-07-24 20:23:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mu vöötohatis oli kulumise jaoks veidi hullem ja mul tuli üks "sõbra-sõber-kes-varem-oli-katusemeheks" - seda vaatama ja ta ütles, et võin raha kokku hoida lammutamisele, asetades esimese katuse jaoks lihtsalt uue katusesindli.

Ta väitis, et see oli levinud tehnika ja nad tegid seda kogu aeg tema töö juures, kuid see kõlab minu jaoks veidi hinkisena.

Kas seda tehakse tavaliselt tavaliselt? Kas see on hea mõte? Mis on varjukülgi?

üks vastus:
#1
+14
Tester101
2010-07-24 20:35:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tavaliselt paigaldatakse kuni kolm kihti (vähemalt minu piirkonnas), kuid kui katusel on tõstesindlid, tõstab uus kiht lihtsalt uue katusesindli. Kui katus on halb, on pikemas perspektiivis parem ja tõenäoliselt odavam vanad katusesindlid eemaldada ja uued värskelt asetada.

Kui katus pole nii hull, võib teine ​​kiht kindlasti raha kokku hoida, kontrollige enne selle tegemist kindlasti oma kohalikke koode.

Teine probleem võib olla kaal. Vöötohatis kaalub palju, nii et mida rohkem kihte lisate, seda suuremat kaalu teie katus peab kandma, kui elate piirkonnas, kus on tugev näitus, võib kaalukauss olla suurem.

Personaly Ma eelistan alustada värskelt iga kord, kuid säästan raha, tehes ise demo.

Aitäh. Olen Texases, nii et lume kogunemine pole siin probleem.
Ma usun, et Marylandis on piiriks kaks kihti.
Ma olen alati kuulnud 2 kihti, siis peate lammutama. @JohnFx, lumekaal oli eelmisel talvel vähemalt Dallases probleem, loodetavasti oli see siiski üks kord.
Olen Austinis. Kõige rohkem lund olen näinud siin elatud 20 aasta jooksul umbes 2 tolli. Lisaks on katusel üsna järsk kalle, nii et kogunemine pole tõenäoline.
fwiw, minu vanemate majas tehti köögikatus paar aastat tagasi ümber ja katusemeister tõmbas kohati 5–8 kihti maha! pärast ümbertegemist loobusid lumi ja jää varundamisest ning põhjustasid lekkeid


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...