Küsimus:
Millised põhilised turvavarustus peaks kõigil olema?
Walker
2010-07-22 13:52:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Milline turvakomplekt peaks isetegemise ajal kõigil olema (ja seda kasutada)?

Suurepärane küsimus.
üheksa vastused:
#1
+18
Jeff Widmer
2010-07-23 16:29:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kaitseprillid ja kõrvatropid (ja töökindad ka).

Hankige hea paar kaitseprille, et need oleksid mugavad, ei udune ega kriibiks kergesti ning hoolitseks siis nende eest (täpselt nagu tavalised prillid). Kaitseprillide kandmine, kui töötate kõigest madalamal, on tohutu, et mitte ainult silmi kaitsta, vaid ka lihtsalt tööde tegemist nii palju lihtsustada. Kui töötate väljaspool, hankige päikeseprillid (need võivad kahekordistuda nagu tavalised päikeseprillid - jätan need oma autosse).

Osta pakend vahtkõrvatroppe... ja kasuta neid kogu aeg. See on teine ​​asi, mis on teie kuulmise kaitsmiseks tohutu, kuid muudab selle palju mugavamaks ka selle töö tegemiseks, mida te ise teete. Kõrvatroppe kandes märkate oma vastupidavuse vahel suurt erinevust. Näiteks kui koputate naeltega, ei märka heli kõrvatropid sees, kuid ilma nendeta kannab pidev kõrge heli teie kõrvu (ja kulutab teid töö jaoks kiiremini). (Need sobivad suurepäraselt ka müra tõkestamiseks, et saaksite keskenduda.)

Teine põhiline turvavarustus on töökindad.

Kindlasti +1 kõrvaklappidel. Ma tean paljusid töövõtjaid, kes kannavad silmakaitset ja tegelevad kaitseprillidega (nagu nad peaksid olema), kuid ei kanna kunagi kõrvakaid. Sageli kõlavad nad nagu 80-aastased mehed (ah ??? mida sa ütlesid ??? rääkisid ????).
Korjan relvade näitusel 50 või 100 pakki pistikuid ... Hoidan alati mõnda oma käekotis, sest kui ma lendan koos laste karjumisega.
#2
+16
spoulson
2010-07-23 16:48:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ABC-kategooria tulekustuti igas toas, mis sisaldab võimalikke tuleohte, näiteks köök ja garaaž.

#3
+12
flamingpenguin
2010-11-23 23:57:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sobivalt hinnatud tolmumask (respiraator). Puurimisel, lõikamisel, kemikaalide kasutamisel jne saate sisse hingata kohutavat kraami.

Paljude kemikaalide kasutamisel veenduge, et teil oleks mitte ainult tolmumask, vaid midagi, mis sisaldab orgaaniliste aurude vastu mõeldud söefiltrit.
#4
+8
user45
2010-07-22 13:57:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on maja ümber lihtsalt esmaabikomplekt ja selles on mõned tüüpilised esemed. Sidemed, marli, antiseptiline salv jne.

Ma tean ka igaks juhuks kohalike hädaabiruumide asukohta. (pidi seda kasutama ainult üks kord, koputage puidule).

Sain küsimusest aru, kuidas kaitsta end enne kui vajate esmaabikomplekti või hädaabi. :)
@Jeff LOL väga õige, kuid .... alati on see väike võimalus ... parem kui verine :)
Ma külastasin üks kord isetegemisega seotud vigastusi ER-is. Nad vaatasid mind nagu hullu, kui ütlesin neile, et olen oma lõikele superliimi pannud, et seda esialgu koos hoida.
@Doresoom - see on naljakas, sest ma viisin oma väikelapse poja ER-sse, kui ta tabas pead raamaturiiulil (kukkus tahapoole ja tabas serva) ning nad kasutasid verevalumi plaastriks "uut meditsiinilise kvaliteediga tsüanoakrülaatliimi". . Ma ütlesin: "oi, see on nagu krazy liim" ja ta ütles "jah".
Kui ma tegin esmaabi hädaolukorras, olid nad otsustanud, et superliim on ohutum / tõhusam kui õmblusniit, see paraneb kiiremini, vähem hirmutab ja nakatumise määr on madalam. On olemas meditsiinilise kvaliteediga steriilne superliim, kuid nagu ütles doktor - iga viga, mis võib elada superliimis, võtab niikuinii kogu maailma üle.
Üldiselt, kui teil on arsti vaatamiseks piisavalt tõsine haav ja kui teil on juurdepääs kiirele meditsiinilisele ravile (ja tavaliselt isegi siis, kui teil seda pole), on parem jätta haav lahti, et arst saaks seda hinnata ja puhastage see välja. Vastasel juhul peavad nad selle uuesti (valusalt) avama.
#5
+8
BQ.
2011-12-03 00:57:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui teete midagi elektrilist või kui teie seintest võib juhtuda elektrijuhtmeid, peaks teil olema kontaktivaba pingetester :

non-contact voltage tester

Need on umbes 10–15 dollarit ja parim raha, mida te kunagi kulutate.

Mida see teeb?
@Pacerier: see tuvastab, kas otsa lähedal on vahelduvvoolu toit ... nii et see süttib, kui liinil, mille kallal kavatsete töötada, jätkub voolu. (st kui te ei keeranud õiget lülitit või kaitselülitit)
@Joe, ja kui see 10 dollari pliiats vigaseks muutub?
@Pacerier: testite seda kõigepealt teadaoleva kuuma vooluringi vastu, näiteks vooluahela juurest libisemisel paneeli all. Siis teate, et see toimib, enne kui sellele lootma jääte.
#6
+5
Sparafusile
2010-11-30 21:44:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Luu. Korrastage oma piirkond, et vältida komistamist, libisemist, varba kangestamist / pahkluu murdmist.

#7
+3
ChrisP
2010-11-27 00:20:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui kannate prille või kui teile ei meeldi kaitseprillide tunnetus, soovitan kasutada täisnäokaitset. Ma kannan prille ja mulle meeldib kogu näokaitse lisakaitse. Pisikeste detailide või mõõtude vaatamisel on näokaitset ka hõlpsasti teelt üles keeratav.

Ma kannan klaasi ja ma väsisin maja kallal töötades oma uhkete prillide kahjustamisest. Nüüd lähen üle oma vanadele "spordi" prillidele, mida kasutasin pesapalli mängides. Ma ei olnud mõelnud kasutada täielikku näokaitset.
#8
+3
lqlarry
2011-12-04 03:38:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma elan kõrbes, seega on meil aega 45 kuni 60 päeva, kus kõrge on üle 100, ja 2 või 3 nädalat jookseb seal, kus see on üle 110. Peate sinna, kus õiged riided, nii seest kui väljast. Väljas lõõskava päikese käes kannate pikki pükse ja pikki särke, mütsiga, mille nägu ja kael on kaitstud kogu ääreni. Ja isegi siis, kui temperatuur on jahedam, vajate seda kaitset päikese eest. Kuumuse ammendumine tabab kõikjal, nii et hoidke palju vett ja võtke päikese käes pause. Osha sulgeb siin töökohad ilma varju ja kui tal pole joogiveega voolavat vett, on tal inimese kohta X kogus gallonit vett. Ma tean, et see kõlab naljakalt ja teie jalad kodust teevad isetehtud tööd, kuid planeerige nägu, nahk, silm, kõrvad, kurk ja nina, käed ja jalad.

Teine näpunäide on töö planeerimine õiged tööriistad. Otseteed võivad haiget teha ja lõpuks võib kannatada ka teie töö.

#9
+2
Joe
2010-12-01 06:36:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeff mainis kõrvatroppe, kuid kui teete koostööd teiste inimestega, peate sageli kas üksteise peale karjuma, mis viib kõrvatropide väljavõtmiseni, siis te ei pane neid tagasi jne. .

Mõelge selle asemel „aktiivsetele kõrvaklappidele” - need on kõrvaklapid, milles on mikrofon ja kõlarid. Nad edastavad helisid väljastpoolt, kui heli ei muutu liiga kõrgeks, ja lülitavad seejärel kõlari välja. Mõningate kõrgete helide puhul on need väljaspool mikrofoni tundlikkust, nii et saate rääkida selgemini kui kõrvaklappe.

Ainsad probleemid kõrvaklappidega pistikute kohal on see, et need ei tihenda päris hästi samuti pea ümber, kui teie silmakaitsel on tõesti paksud käed, mis lähevad üle kõrvade ... kuid kõrvaaukude ja pistikute olemasolu tähendab, et saate mõlemaid kasutada tõeliselt mürarikkas olukorras.

Vot see pole kallis ...
@Pacerier: see on odavam kui enamik elektrilisi tööriistu. 50 dollari eest leiate sageli häid. Sain [roosa paari] (http://www.amazon.com/Champion-Pink-Electronic-Ear-Muffs/dp/B001SH7VXS) töökaaslasele alla 40 dollari eest.
Hea leid!


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...