Küsimus:
Kas nad teevad vedelat betooni / mördi värvilisandit?
JohnFx
2010-07-22 23:13:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen proovinud leida tsemendilisandit mõne mördi värvi muutmiseks, kuid näib, et suudan seda vedelal kujul leida ainult oma kohalikust suure karbiga riistvara poest.

Otsin sarnast toodet, mida saaks lisada kuivmördisegule. Kas see üldse olemas on? Kust ma selle leian?

Lugu: Panin paar aastat tagasi maha sillutuskivide siseõue ja ilmselt ei pannud ma alla piisavalt paksu plastkilet. Ma koonerdasin, sest ala tundus liiga umbrohu kasvu soodustamiseks liiga varjuline. Poiss oli mul vale. Mul kasvavad suured umbrohud läbi sillutuskivide pragude.

umbrohud sillutuskivide vahel. Värvi õigeks saamiseks peaksin värvi enne selle levitamist segama kuivmördi. Ma pole kindel, kui hästi see töötab, kuid proovin kõigepealt väikest ala, et näha, kuidas see läheb. Kui keegi näeb selle plaaniga suuri lõkse, rääkige palun kommentaarides.
_ kuivata mörti siseõue kohal ja seejärel udustada, nii et see kõveneb ja moodustab umbrohtude jaoks tõkke sillutiste vahel. Värvi õigeks saamiseks peaksin värvi enne laotamist segama kuivmördi. ** True Tone ** on üks tootja, mis on saadaval teie kohalikus telliskivitehases või tsemendiplokis ja sillutistes.
Viis vastused:
#1
+5
iivel
2011-02-15 03:21:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mida otsite, nimetatakse tervikvärviks ja seda tehakse tavaliselt pigmentidega.

Siin on allikas, mida olen teiste projektide jaoks kasutanud: http://www.directcolors.com/concretepigment/

#2
+4
user45
2010-07-23 00:12:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen koduparandusnäitustel näinud pulberbetoonvärvi, kuid ausalt öeldes pole seda kunagi kasutanud. Saated, mida olen näinud, on sellega suurepäraseid tulemusi andnud. Tundub, et viskate selle lihtsalt üle märja betooni ja lasete sellel imbuda.

Koduparandussaadetel saab kõik alati hästi hakkama. Nad redigeerivad kõik vead välja. =)
@JohnFx väga õige !! käis peamiselt värvaine pulberversiooni jaoks :)
@JohnFx:, mida te pole [Broken House Chronicles] ilmselgelt kunagi näinud (http://www.mountainroad.ca/bhc/) ... nad redigeerivad seda, jah, kuid kindlasti ei eemalda nad kõiki vigu.
see on ÜKS viis, kuidas seda kasutada teatud värviefekti saamiseks (kivi jäljendamise katse), see segatakse tavaliselt ka betooni sisse, nii et kogu plaat värvitakse lõpuni.
#3
+3
Scott Bruns
2011-06-14 02:36:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen töötanud betooni kuivade värvidega. Valasime paar plaati ja natuke äärekivi.

Kuivenergia oli saadaval betoonist tarnemajas. See oli kallis, kuid vajadusel sai seda osta väikestes kottides. Natuke läks kaugele.

Värvipulber tegi tohutu segaduse ja määris kõik. See oli tuhksuhkru konsistents. Peate selle kuivmörtiga tõesti hästi segama, vastasel juhul on värvus erinev. Värvi peate proovima segades ja kõvendades, kuna on raske täpselt teada saada, milline värv välja näeb, kuni see kõveneb.

Sel juhul jätaksin värvi vahele ja kasutaksin polümeetrilist liiva . Midagi sellist: http://alliancegator.com/2011/?p=21

See kõlab nagu täpselt see, mida mul vaja on, kuid mõned kiired veebiotsingud näivad viitavat sellele, et laohoonete kodukauplused seda ilmselt ei kanna. Mis oleks selle leidmiseks hea allikas (välja arvatud Internetis, kus saatekulud imeksid midagi sellist).
Värvipulbri ostsin Bordersi jaekauplusest: http://teamborder.com/
Pean silmas polümeerset liiva.
Olen näinud Home Depoo polümeetrilist liiva. Kui teie kohalik pood seda ei kanna, võib-olla saavad nad teile mõne tellida. Ma pole seda liiva kunagi kasutanud, nii et ei saa oma kogemustest öelda, kuidas see töötab. Enne kogu projekti lõpetamist ostke kott ja proovige seda. Siin on link: http://www.homedepot.com/buy/outdoors-garden-center-landscaping-supplies-pavers-step-stones/sakrete-60-lb-polymeric-sand-paver-set-185302.html
#4
+3
Dennis
2012-08-31 21:00:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sakrete müüb pulbrina betoonvärvi, mida on saadaval jaemüügikauplustes nagu Home Depot ja Lowe's ning tõenäoliselt ka Ace Hardware. See on ühes naelas kastides ja maksab umbes 6–7 dollarit kasti ja nad soovitavad ühe naela kasti 80-naelase Sakrete koti kohta. See oleks muidugi teie ja soovitud värvi otsustada. See läheb aga üsna kalliks, kui teil on suur projekt, mis nõuab 20–30–50 kotti ja te ei saa juurdepääsuprobleemide tõttu redi-mix firmat kasutada!

Ma tean, et on veel paar ettevõtet, kes müüvad puistekotte (100 naela) ja on üldiselt saadaval betooniettevõtetes (nt Redi-Mix). Suurim mure on kogu projekti sobitamine: järjepidevuse säilitamiseks peate selle kuidagi kaaluma või mõõtma. Pisut eemalolekut pole tegelikult tähtis, sest ilm vastab sellele lõpuks; kui aga oled 15 tooni kaugusel, ei hakka ilm seda parandama.

Olen näinud, et paljud majaomanikud kasutavad seda maastiku piiramiseks ja see õnnestus väga hästi. On väga oluline, et segaksite selle enne betoonile lisamist betooniga väga hästi, vastasel juhul on tulemuseks vähem kui täiuslik!

#5
  0
staticsan
2011-02-17 11:02:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei tea, kui kasulik see on, kuid värvimisbetooni nimetati suureks saades varem oksiidiks või oksiidipulbriks. Tuli kilekotti ja segati liivaga tsemendipulbrisse. Meenutan, et mu isa kasutas seda.

Selle saamiseks peate võib-olla leidma ehitaja varustuse hooviSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...