Küsimus:
Kas selle torustiku remondi hinnanguline maksumus tundub liiga suur?
R.Alexanian
2014-09-19 22:02:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kodu on ehitatud 1965. aastal. Hiljuti leiti (rootori juurdumisel) aeglaselt tühjendatav vannitoa valamu, mida takistas pehme muda, mis viis meie torulukksepani järeldusele, et vundamendi all olev äravoolutoru on katki. Ta tegi ettepaneku tunnelida vundamendi alla (umbes 40 jalga, seejärel lisada 15 jala ümbersõit köögi äravoolu lisamiseks), asendada kõik äravoolutorud vannitubadest / köögist peamise äravooluava, seejärel paigaldada 8 muuli vundamendi toetamiseks, seejärel asendada mustus ja betoon juurdepääsul piirkonnas. Hinnanguline 48 000 dollari maksumus tundub liiga suur. Teie mõtted?

Torulukksepp ei ole ehitusinsener ja ta ei saa teile anda elujõulisi nõuandeid selle kohta, kuidas te kaevatud vundamenti õigesti toetate. Isegi kui lubate tööd, mida ta teile soovitas, peab ** küsima insenerilt heakskiitu.
Kui kraanikauss tühjeneb nüüd ja nad küsisid selle juurimiseks 100 dollarit, laske seda teha järgmise 480 aasta jooksul üks kord aastas. Kas vundament vajub või õue mustus nihkub? * Siis * peaksite muretsema või ostma mustuse.
Kaks vastused:
#1
+7
DMoore
2014-09-19 23:48:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei lubaks mitte mingil juhul kellelgi minu maja all tunnelit tunnelida. Igaüks, kes seda soovitab, on täielik debiilik. See on äravoolutoru, mille laius on ilmselt 6–10 tolli.

Tavaline lahendus - mida olen oma piirkonna savitorude jaoks 20+ korda teinud - purustada betoon äravoolutoru kohal, kaevata see välja, asendada. Sees olles proovime äravoolutoru asendada umbes 2 jalga väljapoole ... see osa on ab * tch - kuid punkt on ka mõne kodu kaevamine otse vundamendi juures, mis pakub probleeme.

Kui esimene korrus või kelder on valmis, peate üles tõmbama vaiba, läbima plaatide, üles tõmbama puitpõrandad - tehke kõik, mida vaja teha. Seinal peate võib-olla ajutiselt eemaldama väikesed sektsioonid.

Nii et maksab:

  • 3 jalga laiuse osa kaevamine äravoolu + köögiala kohal (pole kindel, milline on selle ulatus). Seda saavad ühe päeva jooksul teha kaks päevatöölist ja tungraud. Oletame, et kallim 800 dollarit - ma annan teile hinna, mille pärast kutid mu piirkonnas naerataksid.
  • prügikast prügi / betooni viskamiseks - 300 dollarit
  • seinte eemaldamine (võib-olla lihtsalt põhjad) - 500 dollarit
  • tegelikud sanitaartehnilised tööd - 2K-3K
  • ala- ja betoonitööde täitmine - 1-1,5K
  • põrandakate ??? see on suur küsimus - kuskil 200 dollarit (vaip) ja 4–5 000 dollarit.
  • seinte ümbertegemine - see sõltub ka sellest, kui palju ja milline paigutus on - 500–3 000 dollarit

Madalamal võib-olla 8K ja tipptasemel 15K. Ja kui ma ütlen, et see on kõrge esimene pakkumine, mis teeks töövõtjale rõõmu ja 15K kulutab palju põranda- ja seinakattematerjale. Vahetasin just vana ümberehituse eelmisest ümberehitusest välja. See linn lasi mul ise torutöid teha (mõned teevad mõned mitte), linnas tehti 3 ülevaatusekontrolli, ma maksin meeskonnale kaevetööde ja betoonitööde eest (ma ei teinud midagi rasket), see võttis 4 päeva ja maksis mulle kohe 3K lubade, materjalide ja meeskonna jaoks. Me pidime minema peast virnast väljumispunkti umbes 50 jalga - läbi kahe seina ja viimistletud keldri (vaip).

Nüüd tahan mainida veel midagi, mis meie piirkonnas üha populaarsemaks muutub, kuid mul on pole seda kulude tõttu kasutanud. On olemas tehnoloogia, mille abil nad saavad juhtida olemasolevate torude hülsi, mis loob püsiva lahenduse. Nende eest on mind hinnatud umbes 8–10 000 dollariga ja neil polnud lihtsalt raha jaoks mõtet, sest me saame seda teha odavamalt - minu piirkonnas on see kõik kelder, nii et tavaliselt pole peale betooni eemaldamise ja parandamise palju kulusid. Olen kindel, et keegi teine ​​siin viibivatel inimestel suudab seda kaaluda.

Teine asi, millele peaksite ka mõtlema ... Kas peaksite sellist tööd tegema, mõtleksin tõsiselt, mis veel on oma maja all ja kas vajate mõnda muud tööd. Kui teil on elektrit, muud sanitaartehnilised seadmed, hvac, mida iganes seal all tõesti mõelda, kui näete vajadust midagi muuta või uuendada. Te ei soovi seda teha iga 5–10 aasta tagant ja kui olete protsessi käima lükanud, on nüüd millegi lisategemine tulevikus murdosa kuludest.

Mainitud varrukas on tegelikult üsna korralik, kuid pikaealisus pole tõestatud (need ei taga juured 10-15 aastaks). Nad saavad seda kasutada ka katkestustega liinide jaoks. Ma ei usu **, et see sobib malmi, lihtsalt savi jaoks.
@JimmyFix-it - need on head punktid. Ma pole malmis kindel. Ma arvan, et see töötaks, kui torudesse ei tekiks roostet, aga jah, ma ei näe üle 5-aastast puhast malmi. Nad garanteerivad minu poolt 20 aastat. Juba see paneks mind valima PVC, kui kulud oleksid sarnased - isegi kui ma pole 20 aasta pärast kodus. Kuid ma arvan tõesti, et varrukad on mõeldud rohkem linnakeskkondadele, kus millegi tegemine võib maksta palju rohkem.
#2
+5
Jimmy Fix-it
2014-09-19 22:35:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

48 000 dollarit? Vaidlustage leiud. Öelge neile, et see laieneks ja teile video näidataks, maksaks neile DVD-d. Seejärel küsige teist ja kolmandat arvamust.

Paluge neil lihtsalt kaevata ja fikseerida täpne murekoht (kõigi torude asemel). Ükskõik, mis see hind on, on see endiselt liiga kõrge, nii et öelge neile, et te ei saa seda endale lubada, ja küsige, mis on selle parandamiseks kõige madalam hind.

Ma eeldan, et tunnelite asemel lõigake lihtsalt plaat tunneli asemel murdepunktis ja kaevama. Isegi kui peate kappe teisaldama või eemaldama, seinu avama ja põrandakatet vahetama, ei suurenda see 48 000 dollarit.

Mul on plaatpõrandamaja ehitatud 50-ndate lõpus, ümberehituse käigus lõikasime betooni ja kaevasime üles ning vahetasime kõik vanad maetud malmist äravoolutorud. See oli räpane, võttis aega ja pidime pärast betooni valama ning põrandakate ja vaip välja vahetama. Maksumus oli murdosa teie joonisest, sealhulgas kõik materjalid, betoon, põrandakate, tööjõud ja betoonsae rent.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...