Küsimus:
Kuidas ma saan hallituse üle värvida, et vältida selle uuesti taastumist?
Walker
2010-07-22 14:42:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lekke allikas on fikseeritud, kuid vana hallitus jääb uue värviga püsima.

vaata ka http://diy.stackexchange.com/questions/36/how-can-i-paint-over-a-ceiling-after-theres-been-a-leak
üheksa vastused:
Jeff Widmer
2010-07-22 15:52:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ärge proovige hallitust üle värvida. Kõigepealt vabanemiseks kasutage valgendit. Veenduge, et kogu ala oleks täielikult kuiv. Seejärel kasutage spetsiaalset hallitusvastast värvi.

See. Kui te selle üle värvite, ei kao teie hallitus kunagi. See on teie parim panus. Kui te selle lihtsalt varjate, saate hiljem tõsiseid probleeme. Kodudes olev hallitus võib ka teie tervise sassi ajada.
millist valgendit (kloori) kasutate?
[See sait] (http://www.mold-control-on-a-budget.com/documents/43.html) soovitab pleegitaja asemel kasutada 10% Boraxi (veega) lahust. Nad väidavad, et see töötab paremini ja on teile vähem ohtlik. Selle saidi andmetel eraldab valgend hallitusse puutudes kantserogeene.
Valgendaja pole parim viis hallituse hävitamiseks. Jah, see tapab selle, kuid hallituse eosed tunnetavad valgendit ja migreeruvad. Professionaalsed hallitustooted on saadaval, kuid tõenäoliselt ei leia neid Home Depot'st.
Kasutasin valgendit ja vett ning see töötab
pleegitaja (iseenesest) seda ei tapa - majapidamisvalgendaja, nagu toidupoest osta, on liiga vettinud
safoo
2010-08-18 22:46:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kilz ei ole hallitusvastane värv.

Kui niiskuse allikas on korrigeeritud, minge oma kohalikku Home Depoo ja ostke Concrobium fungitsiidpihusti. See kõik on loomulik ja kapseldav. See on saadaval pihustuspudelis. Järgige juhiseid. See hävitab hallituse ja hoiab ära uue hallituse kasvu.

Kui see on tehtud, saate selle katta Zinnser Bulls Eye 1-2-3 Waterbase Primeriga. Pullide silm on IS hallituse ja hallituse suhtes vastupidav. Kui teil on palju veeplekke, võiksite minna koos millegi tugevamaga nagu Zinnser Guardz, kuid Kilz ei aita teid veeplekkide ega hallituse probleemide lahendamisel.

user45
2010-07-22 14:55:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Toode nimega "Killz" on hallitusvastane värv. Võiks proovida pihustada ala valgendi ja vee seguga (usun, et piisav on 1 osa valgendi ja 10 osa vee suhe). Pihustage see maha ja laske kuivada. Valgendi peaks vormi mõne päeva jooksul ära tapma.

Kilzi kasutamisel veenduge, et viibite hästiventileeritavas kohas, see on mõni vastik kraam.
@Tester101 kindlasti !! vabandust, et seda ei lisanud, ventilatsioon on võtmetähtsusega asi. Eriti kui olete kinnises ruumis, näiteks vannitoas. Kilz on suurepärane (kuid üsna haisev) toode. Haara enne alustamist endale paar fänni.
-1
Richard Tasker
2010-07-22 18:19:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peate:

  1. kui võimalik - eemaldage niiskuse allikas (pole alati võimalik)
  2. kuivatage ala
  3. maalige niisket tihenditoode (palju saadaval)
  4. Kui olete kuivanud, võite niiske tihendi üle värvida.

Õnn

tyson b
2012-05-22 01:33:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Parim on kasutada looduslikku, orgaanilist ja tõhusat ravimit. Olen olnud selles äris 12 aastat. Kõigepealt kasutage rulli, kastke see äädikasse (riisiveini või õunasiidrisse). Seejärel peate kvarts-kivipraimeri peal kasutama spetsiaalset lubivärvi. see kõrvaldab jäädavalt kogu hallituse. See tõstab leeliselisuse taset õhus, nii et hallitus ei saa sellel kasvada.

Please add more detail to this answer. Do you use the vinegar-soaked roller to apply the primer or the paint, or is it a separate step altogether? What is the lime paint you're talking about and what's special about it?
aphoria
2010-07-22 20:09:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on õnnestunud alumiiniumist pihustusvärvi kasutada vanade veeplekkide katmiseks lakke.

AlaCanFixIt.com
2013-06-23 02:25:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ÄRGE KUNAGI kasutage Boraxit ega Bleachit! See ei tapa hallituse eoseid !! See eemaldab ainult hallituspleki! Kasutage valget destilleeritud äädikat ja vesinikperoksiidi.

Kas saaksite esitada mõned viited oma vastusele?
Matt
2013-06-25 08:51:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõigepealt peate hävitama hallituse eosed. Kõigepealt kasutage pinna põhjalikuks puhastamiseks suhkruseepi. Seejärel hankige hallitust tapav kemikaal (neid on palju, minge kohalikku riistvara poodi ja küsige).

Lõpuks hea liiva maha ja kandke plekke blokeeriv krunt / aluskarv, näiteks zinsseri või duluxi. Ideaalis midagi õlipõhist. Siis paar pealiskihti tavalist värvi ja teid tuleks sorteerida. Nendel päevadel võite saada värvilisandeid või värve, mis sisaldavad hallitusvastaseid ühendeid. Ma soovitaksin seda eriti juhul, kui see on piirkond, mis muutub sageli niiskeks (näiteks vannituba või pesuruum).

Tõesti on kahtlusi, kas suhkur on puhastamiseks kasulik komponent
@ragerdl - kuigi seda nimetatakse suhkruseebiks, pole see tegelikult suhkur. Vaata siit: https://en.wikipedia.org/wiki/Sugar_soap. Ma leidsin, et see on väga tõhus mustuse eemaldamiseks.
user14072
2013-07-20 00:19:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Earthpaintil on toode nimega Lime Primer. Tellisin just ühe ja vaatan, kuidas see töötab. Võite selle otse vormile panna ja need garanteerivad, et hallitus ei kasva krundil.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...